Moustimug Tropical MaXX 50% Deet Spray 100ml
kenmerken
Naam product | Moustimug Tropical MaXX 50% Deet Spray 100ml |
Inhoud | 100ml |
Farmaceutische vorm | Verstuiver |
Merk | Moustimug |
Gamma | Moustimug Tropical MaXX |
Herroeping | Ja, behalve indien opengemaakt |
CNK | 2787679 |
Meer details
- Tropical MaXX Spray 100 ml
- (DEET 50%, actief 12 uur)
- Tropical MaXX Roller 50 ml
- (DEET 50%, actief 12 uur)
- Tropical MaXX Gel 90 ml
- (DEET 50%, actief 12 uur)
- Tropical Roller 50 ml
- (DEET 30%, actief 8 uur)
- Tropical Spray 100 ml
- (DEET 30%, actief 8 uur)
Voor je comfort en je gezondheid kan je maar best volgende elementaire regels respecteren: Bescherm kamers en bedden met een muskietennet, doordrenkt met een insecticide. Draag altijd schoeisel in het gras. Draag lange en ruime kleren in een heldere kleur en zonder motieven. Gebruik geen parfum. Gebruik preventief Moustimug DEET 9,5% of 30% of 50% (volgens de leeftijd) op alle blootgestelde delen van het lichaam, hernieuw de behandeling na het zwemmen, het nemen van een douche of bij hevig zweten
MOUSTIMUG wijzigt het opsporingsproces van het insect. MOUSTIMUG legt een laagje op de huid dat de kleur van de ader, de temperatuur en de geur verbergt. De natuurlijke extracten (lavendel, geranium, citroenkruid) bekrachtigen de actie van DEET.
Breng vóór het aanbrengen van het afweermiddel eerst zonnecrème aan.DEET remt de werking van zonnecrème, kies dus voor een zonnecrème met een hogere UV-index dan u normaal Gebruikt.
Beoordelingen
GRATIS LEVERING
In uw Medi-Marketwinkel of thuis vanaf € 59 aankopen
Online betaling
100% beveiligd
Prijs
Een voordeel (*) berekend in verhouding tot de aanbevolen nationale prijs van de leverancier (**)
Klantendienst
Beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9 tot 16.30 uur
+32 (0)2 705 83 35