text.skipToContent text.skipToNavigation

Esthederm Osmoclean Zuiverende Reinigingsgel 150 ml

niet-contractuele foto

Make-upremovers - Reiniging

Reinigende schuimende gezichtsgel die de huid zuivert en tegelijkertijd onzuiverheden verwijdert. Respecteert het evenwicht van de hydrolipidenfilm en de huidflora. Behoudt de jeugdigheid. Voor een schone, gezuiverde en frisse huid. Patenten: skin balance system en cellulair water.
Reinigende schuimende gezichtsgel die de huid zuivert en tegelijkertijd onzuiverheden verwijdert. Respecteert het evenwicht van de hydrolipidenfilm en de huidflora. Behoudt de jeugdigheid. Voor een schone, gezuiverde en frisse huid. Patenten: skin balance system en ...Verder lezen
Voordeel*
Onze prijs €27,48
In voorraad (web)
HOEVEELHEID
Toevoegen aan uw winkelmand

27 loyaliteitspunten bij aankoop van dit product

Gratis levering in uw Medi-Marketwinkel of vanaf € 59 aankopen

kenmerken

Naam product Esthederm Osmoclean Zuiverende Reinigingsgel 150 ml
Leverancier NAOS
Inhoud 150ml
Farmaceutische vorm Gel
Herroeping Ja, behalve indien opengemaakt
CNK 4413068

Meer details

Volledige beschrijving:

Reinigen met water moet zowel efficiënt als zacht gebeuren om de huid fris en zuiver te maken.
De verkwikkende reinigingsgel Pureté OSMOCLEAN verwijdert onzuiverheden en make-up in alle zachtheid en geeft een zuivere, stralende huid.

Voor alle huidtypes, vooral die met neiging tot glimmen.

ACTIES :
- Reinigt de huid grondig dankzij de reinigende basis met hoge tolerantie die onzuiverheden verwijdert met respect voor het fragiele evenwicht van de hydrolipidenfilm.
- Respecteert het evenwicht van de huidflora dankzij het patent Skin Balance System
- Reactiveert de energie in cellen en optimaliseert de celfunctie door het Cellular Water patent.

RESULTATEN :
- Schone huid: 100%*
- Gezuiverde huid: 93%*
- Frisse teint: 93%*

TEXTUUR & PARFUM :
- Schuimende geltextuur.
- Floraal en wateri

*Klinische test, 15 vrijwilligers (22 tot 53 jaar) met een normale tot gemengde of vette huid die neigt te glimmen, na 7 dagen tweemaal daags aanbrengen.

Gebruik

Breng dagelijks 's morgens en/of 's avonds aan op het gehele gezicht, hals en decolleté die voorafgaand werden bevochtigd.
Breng aan het schuimen met kleine cirkelvormige bewegingen, met de nadruk op het middelste gedeelte van het gezicht (voorhoofd, neus, kin).
Overvloedig spoelen.

GRATIS LEVERING

In uw Medi-Marketwinkel of thuis vanaf € 59 aankopen

Online betaling

100% beveiligd

Prijs

Een voordeel (*) berekend in verhouding tot de aanbevolen nationale prijs van de leverancier (**)

Klantendienst

Beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u00 tot 12u30 en van 13u30 tot 17u00
+32 (0)2 705 83 35

paiment paiment Paiment per per Price shipping shipping Shipping support support Support pharma location Location gift Gift user User basket Basket menu checked out-of-stock weak-stock gift gift shipping giftbox zoom-in cart