Esthederm Osmoclean Hydra Herbronnende Reinigingsmelk 200 ml
Make-upremovers - Reiniging
kenmerken
Naam product | Esthederm Osmoclean Hydra Herbronnende Reinigingsmelk 200 ml |
Leverancier | NAOS |
Inhoud | 200ml |
Farmaceutische vorm | Melk |
Merk | Esthederm |
Herroeping | Ja, behalve indien opengemaakt |
CNK | 3301041 |
Meer details
Micellair water, reinigingsmelk, reinigingsgel, reinigend schuim... Make-up moet efficiënt worden verwijderd in functie van jouw huidbehoeften en jouw voorkeuren.
De Lait Démaquillant Hydra-ressourçant OSMOCLEAN verwijdert onzuiverheden en make-up in alle zachtheid met respect voor de vochthuishouding van de huid.Te gebruiken samen met de Lotion Fraîche Hydra-ressourçante Osmoclean. Reinigt de huid perfect dankzij een reinigingsbasis met hoge tolerantie die onzuiverheden verwijdert en tegelijk het broze evenwicht van de hydrolipidenfilm respecteert. Respecteert het evenwicht van de beschermende huidflora dankzij het SKIN BALANCE SYSTEM PATENT. Verhoogt en verbetert de hydratatie van de huid dankzij glycerine, dat zorgt voor soepelheid en comfort. Optimaliseert de celvitaliteit en houdt de huid jong dankzij het EAU CELLULAIRE patent, dat de eigenschappen van het water dat zich van nature in de huid bevindt, nabootst.
PATENTEN: SKIN BALANCE SYSTEM, EAU CELLULAIRE.
Breng de Lait démaquillant Hydra-ressourçant OSMOCLEAN met een wattenschijfje aan op het volledige gelaat en de hals. Kan ook met de vingers worden aangebracht en verwijderd met water.
Beoordelingen
GRATIS LEVERING
In uw Medi-Marketwinkel of thuis vanaf € 59 aankopen
Online betaling
100% beveiligd
Prijs
Een voordeel (*) berekend in verhouding tot de aanbevolen nationale prijs van de leverancier (**)
Klantendienst
Beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u00 tot 12u30 en van 13u30 tot 17u00
+32 (0)2 705 83 35